RENOWACJA

Zapraszamy do wspólnego remontowania Turbobusa. Chcemy jak najwięcej zrobić sami, tzn. bez odprowadzania Turbobusa do warsztatów specjalizujących się w naprawach samochodów.

Obecnie trwa walka z rdzą. Wymieniamy i zabezpieczamy wszystkie skorodowane elementy. Kolejno będzie dokładana elektryka, podstawowy system audio. Planujemy wprowadzić nieco nowinek technologicznych, które ułatwią prowadzenie samochodu oraz dodatkowe zabezpieczenia przed kradzieżą.

W planach jest również bagażnik dachowy na nieco lżejsze pakunki – namioty, materace, kubłaki na wodę. Będzie zamontowana również markiza, aby na postoju można było ukryć się przed deszczem, czy to przed grzejącym słoneczkiem (oby w większości było to słońce).

Wnętrze zostanie odświeżone. Pewną koncepcję już mamy, trzeba przystąpić do wykonania projektu. Posiadamy dwie kanapy, które będzie trzeba przystosować do  przeznaczenia naszego samochodu. Delikatnej modyfikacji ulegnie deska rozdzielcza jak i boczki. Samochód ma służyć dalekim wyprawom, więc wyciszymy wnętrze aby się przyjemniej podróżowało.

To wszystko to plany i pomysły, które weryfikujemy na bieżąco.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Zwariowana podróż po świecie busem

%d blogerów lubi to: